כירורגיה דנטלית

מרפאתנו מתמחה בכירורגיה דנטאלית והשתלות שיניים, ומכתיבה חדשנות ומקצוענות בתחום זה, הן בארץ והן בעולם. זקוקים להשתלת שיניים? הגעתם למקום הנכון.
פעמים רבות, אנו שומעים בתקשורת על "הכול ביום אחד" או "שתלים בשיטת העמסה מיידית". המונחים הללו מתייחסים לחידוש תפיסתי בעולם השתלות השיניים, שהצליח לשדרג את חייהם של מטופלים רבים.
אחת הבעיות המוכרות, היא שתל (או בורג מבנה) שנשבר. הדבר יכול לקרות מהלחץ העצום המופעל על השיניים בזמן לעיסה או שינה, טראומה חיצונית או התקנה לא מדויקת של השתל או הכתר שעליו. לעתים, שבירת השתל גורמת לנזק ברקמות התומכות בעיגונו לעצם הלסת.
כתוצאה מאי הפעלת כוחות הלעיסה לכיוון הלסת חללי הסינוס גדלים (פנאומטיזציה). במקרים אלו אנו מבצעים הרמת סינוס, כלומר פותחים את חלל הסינוס ומוסיפים תחליפי עצם לצורך יצירת עצם מאחזת חדשה עבור אחיזת השתלים. כל הטיפולים הנ"ל נעשים תחת הרדמה מקומית ותחת כיסוי אנטיביוטי רחב.
כחלק מהתהליכים הפיזיולוגיים או הפתולוגים שבגופנו מתרחשת ספיגת עצם תהליך זה עלול להקטין משמעותית את עובי וגובה עצם הלסת ולהקשות מאוד על קיבוע שתלים. הטכניקה של בניית עצם מודרכת היא למעשה השתלת עצם (או תחליפי עצם).
מטרת הניתוח היא טיפול בדלקת חניכיים (פריודונטיטיס) שאינה מגיבה או שלא חל בה שיפור בטיפול אחר, בעיה כמו שורש שן חשוף, "כיסים", מנגנון אחיזה פגוע של השן וכו'…
אחד הדברים שיכולים לסכן את בריאות השיניים שלנו היא מחלת חניכיים. צחצוח שיניים לא סדיר ואי שימוש בחוט דנטלי מאפשר לסביבת השן לאגור פלאק ואבנית. מכאן ועד מחלת חניכיים המרחק קצר. תהליך זה גורם לאיבוד הרקמה התומכת בשיניים וכך מתחיל הליך של נסיגת החניכיים והעצם. הנסיגה יכולה להיות מקומית או נרחבת.

לבדיקה וייעוץ חינם חייגו :