ניתוח הרמת סינוס

הרבה פעמים כשאנחנו פונים לרופא שיניים לטיפולים מסוימים, בין אם מדובר בטיפול ספציפי בשיניים, טיפול השתלות, ניתוחי חניכיים במרכז הלסת או בחלקים אחרים שלה, מציג בפנינו הרופא תמונה שלא בהכרח קשורה רק למבנה הלסת והשיניים אלא גם לחלקים אחרים אשר יכולים להיות מושפעים ממבנה הפה. במקרים רבים אין לנו ברירה אלא לטפל בסיטואציות אשר נלוות למצב השיניים שלנו.

דוגמא טובה לכך הוא ניתוח הרמת סינוס, אשר יכול להיות מושפע ממצב הלסת ועל כן יש צורך בטיפול שכזה. מדובר בניתוח לא מסובך אשר יכול להתבצע כחלק מטיפולי שיניים כוללים במסגרת של שיקום הפה כולו. המשמעות של הרמת סינוס והשתלת עצם היא, שיש לנו מקום בו אנחנו צריכים להשתיל שיניים ואז יש צורך גם בהשתלת עצם לשם כך. מאחר וזה גם מתייחס לסביבה בה אנחנו צריכים לבצע את הטיפול, הרי שאין לנו ברירה אלא לבצע ניתוח הרמת סינוס. צריך לומר שניתוח זה אמור להתבצע על ידי רופא סינוסים בשיתוף פעולה עם רופא שיניים אשר מתמחה בנושא.

לשמחתנו הרבה, אנחנו יכולים למצוא מרפאות שיניים רבות אשר עורכות ניתוחים מסוג זה. מן הסתם, לפני שאנחנו בוחרים היכן לבצע ניתוח הרמת סינוס, או ניתוחים אחרים שאנחנו נדרשים לעבור, למשל ניתוחי חניכיים במרכז או במקומות אחרים בארץ, עלינו לבחון היטב מה המרפאה מציעה לנו ואילו טיפולי שיניים אנחנו יכולים לבצע אצלה לפני ואחרי הטיפולים. חשוב שנבחן מי הרופאים המטפלים ומה מידת הניסיון שלהם בתחומים הנ"ל, כך אנחנו נוכל להיות רגועים שאנחנו מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.

אם אתם מחפשים מרפאה לבצע בה ניתוח הרמת סינוס או לעבור טיפולי שיניים בפתח תקווה והסביבה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, המרפאה של ד"ר אופיר פרומוביץ', אצלנו תוכלו ליהנות משורה ארוכה של ניתוחים וטיפולי שיניים מסוגים שונים. ניתן לפנות אלינו עוד היום, בטלפון או במייל, והצוות שלנו ישמח לקבוע עבורכם תור לטיפול, כמה שיותר מהר על מנת שתוכלו להתחיל את הטיפול בהקדם.

לבדיקה וייעוץ חינם חייגו :