טיפול לשיקום הפה בפתח תקווה

הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על טיפול לשיקום הפה, אנחנו חושבים אך ורק על העניין האסתטי, שכן השיקום מתבצע לא פעם מסיבות שונות, בין אם זה חבלה, פציעה, תאונה, והרבה פעמים הוא נובע מהעובדה שמבנה השיניים והפה נהרס.

אך האמת היא שטיפול לשיקום הפה בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ, מתבצע ברוב המקרים מאחר ומצב הפה הוא קשה, יש בעיה קשה בלסתות ובשיניים, בעיה שיכולה להשפיע באופן מהותי על התפקוד שלהם. לכן בין היתר יכלול הטיפול השתלות שיניים ועוד שורה ארוכה של פעולות, כולל השתלת עצם במרכז שמתמחה לכך, על מנת שיהיה ניתן לשפר את אופי השימוש בפה. מן הסתם, טיפול לשיקום הפה בפתח תקווה, מתייחס גם להיבטים אחרים, לא רק היבטים תפקודיים. בדרך כלל אנחנו נוכל למצוא גם טיפולי אסתטיקה שיניים במרכז, אשר המטרה היא לשפר את מראה השיניים ובכך נרוויח את שיפור המראה של הלסתות ומבנה הפנים. לא מעט צעירים נאלצים לעבור טיפול כזה בגלל צמיחה לא נכונה של מבנה השיניים, וכן לא מעט מבוגרים עוברים השתלת עצם במרכז או טיפול השתלות שיניים, מאחר ומבנה הלסתות שלהם פגום וכך גם מבנה השיניים.

חשוב להבהיר, הטיפול יכול להתבצע אך ורק על ידי גורם מקצועי שמתמחה בכך, אחרי שהוא מבצע אבחון של המצב ומחליט על תוכנית עבודה. במקומות בהם נערך טיפול לשיקום הפה בפתח תקווה או בכל יישוב אחר, אנחנו נמצצא בדרך כלל את כל המערך הנדרש לצורך ביצוע עבודות שכאלה. החל ממעבדות, מכשירי צילום ועוד. כך ניתן לספק את כל השירותים הנדרשים עבור המטופלים.

טיפול השתלות שיניים הוא טיפול לא פשוט, כנ"ל גם טיפול לשיקום הפה בפתח תקווה ובכל מקום אחר. לכן חשוב לבצע אותם אצל גורם מוסמך. שמי ד"ר אופיר פרומוביץ ואני מזמין אתכם להגיע אלי לטיפול ולקבל את התוצאה הטובה ביותר. אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ותוך זמן קצר נוכל להתחיל בעבודה. ניתן לפנות אלי במייל או בטלפון.

לבדיקה וייעוץ חינם חייגו :