אסתטיקה של הפה

הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על המונח אסתטיקה, אנחנו חושבים אך ורק במונחים של יופי, באופן טבעי, וכן כשאנחנו חושבים על אסתטיקה של הפנים, אנחנו מניחים שמדובר על קמטים שצריך ליישר, כתמים שצריך להיעלם, ניתוחים פלסטיים בחלקים מסוימים של הפנים.

אך זה לא מדויק. כי אסתטיקה של הפנים כוללת גם אסתטיקה של הפה. מדובר על סוג מעט שונה של טיפולים, מאחר והם מכוונים לא רק ליופי אלא גם לצד הפרקטי, המעשי, במילים אחרות, כשאנחנו ניגשים לטיפולי שיניים אסתטיים, אנחנו עושים את זה גם בשביל שנוכל להשתמש בשיניים בצורה נכונה לאורך זמן, ובפרט בטווח הרחוק יותר. הכוונה בטיפולי אסתטיקה של הפה היא, שאנחנו מבצעים טיפולי שיניים אשר לכאורה הם לא שגרתיים. לא מדובר בטיפולי שיניים כמו סתימות נניח, או טיפולי שיניים שקשורים לתחושת כאב מסוימת שאנחנו חווים. אלא מדובר על טיפולי יישור שיניים, טיפולי השתלות וכדומה. טיפולים שהמטרה שלהם היא גם לשפר את האסתטיקה של הפה, כאמור, אך גם לאפשר לנו ללעוס טוב יותר, לדבר ברור יותר, ליהנות ממבנה נכון של הלסת ושל השיניים.

טיפולי שיניים אסתטיים מיועדים הן לגברים והן לנשים, מן הסתם, הם מיועדים לנערים ונערות וכן למבוגרים (מתחילים לבצע את הטיפולים אחרי שכל שיניי החלב נפלו והשיניים הן טבעיות), הרבה פעמים מדובר על טיפולי אסתטיקה של הפה אשר מבוצעים כתוצאה מצמיחה לא נכונה של השיניים או מומים מסוימים במבנה הפה שיצרו מבנה לא אסתטי, ומצד שני, טיפולי שיניים אסתטיים הם חלק בלתי נפרד מתהליכי שיקום אחרי תאונות, פציעות, חבלות וכדומה.

אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על טיפולי אסתטיקה של הפה ובפרט טיפולי שיניים אסתטיים במרכז, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אצלנו במרפאה של ד"ר אופיר פרומוביץ', אתם יכולים ליהנות ממגוון רחב של טיפולים מסוגים שונים. טיפולים אלו מיועדים לקהלים מגוונים, כולל בני נוער ומבוגרים. הטיפולים מתבצעים באמצעות האמצעים החדישים ביותר וכן באמצעות השיטות המתקדמות ביותר לטיפולים אשר קשורים לאסתטיקה של הפה.

לבדיקה וייעוץ חינם חייגו :