שיקום הפה ביום אחד

עד לפני שנים לא רבות, המונח טיפולים שהיו קשורים לשיקום הפה, בוצעו במשך תקופה ארוכה, כלומר במשך מספר ימים ומעבר לכך. היו לכך סיבות רבות, בין היתר בגלל העובדה שכל חלק מהטיפול היה דורש זמן ולא מעט התעסקות בפרטים שונים.

אחת ההתפתחויות המסעירות בתחום של שיקום הפה הגיעה בשנים האחרונות, כאשר נוצרו אפשרויות לבצע טיפול שיקום פה ביום אחד. המשמעות היתה שתוך מספר שעות אפשר לבצע את כל הטיפול ובכך למנוע את הטרחה ואי הנוחות מהטיפול הממושך. בין היתר, שיקום פה ביום אחד מתאפשר בזכות העובדה שכיום אפשר לבצע טיפולי שיקום פה בהרדמה מלאה, כמו כן בזכות העובדה שניתן לבצע ניתוח השתלות שיניים במספר אזורים במקביל, בנוסף לטיפולים אחרים שניתן לבצע באותו זמן. כמובן שכל טיפול של שיקום פה ביום אחד מתבצע בהתאם לצרכים של המטופל ועל פי מידת המומחיות של המטפל.

שיקום פה ביום אחד מתבצע לאחר שהמטפל מכין תוכנית מקיפה לטיפול, זאת כמובן אחרי שהוא מבצע אבחון של כל מבנה הפה, הלסת והשיניים של המטופל. כך הוא יכול לדעת האם שיקום פה בהרדמה מלאה אפשרי והאם מלבד ניתוח השתלות שיניים צריך לבצע עוד טיפולים. צריך לזכור שטיפול כזה, קרי שיקום פה בהרדמה יכול להתבצע רק אחרי שמוודאים את מצבו הרפואי המלא של המטופל ומוודאים שהוא יכול לעבור טיפולים תחת הרדמה מלאה. אי אפשר לבצע טיפול כזה במקרה והמטופל לא מסוגל לבצע טיפול בהרדמה מסיבות רפואיות. לכן גם על המטופל לספק את כל המידע אודות מצבו הרפואי, ההיסטוריה הרפואית שלו וכל פרט אחר שיכול לעזור בנושא.

אם אתם מעוניינים בטיפול שיקום פה ביום אחד, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח ליצור איתך קשר בהקדם. אנחנו במרפאה של אופיר פרומוביץ נשמח לעזור לכם ולהעניק לכם את כל המידע הנדרש בנושא של שיקום הפה. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נקבע עבורכם מועד לטיפול כמה שיותר מהר אצל צוות המומחים שלנו.

לבדיקה וייעוץ חינם חייגו :