הלבנת שיניים במרכז

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות תופעה ייחודית ומעניינית בכל מה שקשור לטיפולי שיניים. לצד הטיפולי הרגילים, אלו שהיינו רגילים אליהם כל השנים, טיפולים שאנחנו עוברים מגיל צעיר, בין אם כשאנחנו מתמודדים עם כאב, דלקות, חורים בשן או צמיחה לא נכונה של השיניים, אנחנו יכולים למצוא התפתחות של ענף נוסף בתחום, ענף של רפואת שיניים אסתטית.

אסתטיקה שיניים הוא תחום מאוד מתפתח אשר לא מעט רופאי שיניים בוחרים להתמחות בו. צריך לומר, שמדובר על טיפולים שמתבצעים במקביל לטיפולי שיניים רגילים, ובאופן טבעי רופאי שיניים שבוחרים לעסוק באסתטיקה דנטלית, מבצעים לצד טיפולים אלו גם טיפולי שיניים רגילים. כך למשל אנחנו יכולים למצוא טיפולי הלבנת שיניים במרכז רפואי לצד טיפולים של שיקום הפה או טיפולים אחרים, שהצורך בהם הוא לא רק בהקשר של אסתטיקה דנטלית אלא גם מבחינה תפקודית. הלבנת שיניים במרכז רפואי מתבצעת על ידי רופאים שמתמחים, כאמור, ברפואת שיניים אסתטית, אף על פי שמדובר בטיפול שניתן לבצע אותו גם בבית, ההמלצה היא לפנות אל טיפולי הלבנת שיניים במרכז רפואי עם רופאים שמתמחים בכך ולא לבצע את הטיפול לבד, בין היתר בגלל שטיפול כזה הוא הרבה יותר אפקטיבי במרפאה, הוא הרבה יותר מהיר ופשוט בצורה כזו, וכן אם מבצעים אותו לא נכון, עלולים לגרום נזק למבנה השן.

אסתטיקה דנטלית, לא מכילה רק טיפולי הלבנת שיניים במרכז אלא מעבר לכך, אך אם זאת, זה הטיפול שנחשב לפופולארי ביותר, בין היתר בגלל שמדובר בטיפול פשוט, קל, התוצאה שלו בולטת, וצריך לומר, זה טיפול שכל אחד מאיתנו צריך, שכן השיניים שלנו מלאות בכתמים בין אם זה בגלל ניקוטין, קפאין או חומרי מאכל שונים שנמצאים במזון שאנחנו צורכים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על רפואת שיניים אסתטית ובפרט על הלבנת שיניים במרכז שלנו, אתם מוזמנים אל המרפאה של ד"ר אופיר פרומוביץ', אנחנו נשמח לענות על כל שאלה ולספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא על פי הצורך.

לבדיקה וייעוץ חינם חייגו :