סתימת שורש

אם אתם מחפשים רופא שמתמחה בטיפול יישור שיניים בפתח תקווה או סתימת שורש וכן טיפולי שיניים אחרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל תור לפגישה. המרפאה של ד"ר אופיר פרומוביץ' פתוחה בפניכם, פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

עולם טיפולי השיניים, כידוע, הוא עולם מורכב מאוד שמכיל מגוון רחב של טיפולים, אשר חלקם מתבצעים באופן יחידני, וחלקם כחלק מתהליך טיפול כולל. מן הסתם, הטיפולים מתבצעים על ידי רופאי שיניים אשר מתמחים בסוג הטיפול אותו הם מציעים לפציינטים השונים, כאשר עליהם להציג בפניהם תוכנית טיפול כוללת, על פי הצרכים שלהם.

בדרך כלל, אנחנו נוהגים לחפש רופאי שיניים אשר מסוגלים לבצע טיפולים סטנדרטיים כמו למשל סתימות, טיפולי שורש, סתימת שורש, וכדומה. במקרים קיצוניים אנחנו נחפש רופאי שיניים אשר מתמחים גם בטיפולים כגון יישור שיניים, השתלת עצם בשיניים, הרמת סינוס במרכז ועוד. צריך לומר, אם אנחנו מחפשים רופא שיניים לביצוע סתימת שורש, כנראה יהיה לנו הרבה יותר פשוט למצוא אחד כזה מאשר רופא שמתמחה ביישור שיניים בפתח תקווה או במקום אחר, מעצם העובדה שמדובר בטיפול הרבה יותר מורכב, תחום התמחות הרבה יותר ייחודית, אשר לא כל רופא שיניים מתמחה בה. מצד שני, אם אנחנו מחפשים רופא שמתמחה בהשתלת עצם בשיניים, סביר להניח שהוא גם ידע לבצע את כל הטיפולים הנוספים שקשורים לשיקום הפה, כולל הרמת סינוס במרכז ואולי אף ידע לבצע את כל הטיפול הכולל בנושא של יישור שיניים.

סתימת שורש זה לא טיפול פשוט, בטח לא עבור מטופלים שונים, עם זאת מדובר בטיפול הרבה יותר קצר מטיפולים אחרים, נניח טיפול כמו יישור שיניים או השתלת עצם בשיניים אשר משך זמן הטיפול הספציפי הוא ארוך ולא קל, שלא נדבר על כל התהליכים שיש לבצע לפני הטיפול ואחרי. חשוב לומר, שכל אחד מהטיפולים הנ"ל חייב להתבצע במרפאת שיניים אשר ערוכה לכך ויש בה את כל האמצעים הנדרשים לשם כך.

לבדיקה וייעוץ חינם חייגו :